Kategooriad

Uudiskiri

Sildid

puzzle pusle pussle seinanagi auto pall automudel kingikott kinkekott traktor nukk 3D klotsid vineerpusle puitkonstruktor lillekimp vineerpuzzle puitpuzzle käru käsitöökummid heegelkummid rahakott konstruktor kühvel Loom Bands punumiskummid heegelduskummid ehitusklotsid lillepott ämber kallur reha toidukarp pildiklotsid võtmehoidja toiduained tahvel o lennuk puzle kõristi mask sõel nukunõud liivakasti komplekt juukseklamber põrkepall laev veoauto peavõru toit transformer tiivad buldooser õhupallid paat vedur plastvormid robot kauss lauanõud fotoraam kelk rahakassa kastekann jeep kööginõud pildiraam plastkelk juuksekumm part kaater märklaud õlakott kleepsud lumehelbed plastikkelk liivakastiauto kleeps lumehelves numbrid klaver püstol õhupall rong juuksekummid sõrmus tähed tattoo raudtee komplekt puuklotsid raudtee puitklotsid märkmik äratuskell saurus tätoveering rongi komplekt aiakäru täheklotsid sahaga traktor piaano vurr parukas kingikarp kopaga traktor tank mikrofon puidust klotsidega puzzle küüneviil seinakell bassein pildikuubikud tähtede ja numbritega pusle koer mootorratas hobune kass veepüstol kabe reketid tuulelohe liimitav mudel lõikelaud taskulamp rüütel käekott puitauto pinal tiaara piraat pedaalidega auto liblikatiivad dinosaurus doomino treiler pliit vanniloom puust auto lillekast kriiditahvel sportauto mudel tööriistad kaisukaru tuletõrjeauto male kitarr kaelakee lemmiklooma toidukauss värviraamat kroon mall kell autorada peegel mööbel lehm karumõmm pasun kala käevõru küünetangid magnettähed Welly kamm parkimismaja piraadi komplekt buss voodi vile jalgratta lamp liulaud kleit näovärvid kolmerattaline jalgratas pealistutav auto 1/34 kaabu kiik lamp parkla sau magnet kõrvarõngad voolimissavi spinner liivavormid mängukaardid hüppenöör laste jalgratas kinkekaart metallmudel lükatav auto kuusk magnetnumbrid täheke püss noolemäng kosmeetika

  OÜ Rodomar on tegelenud mänguasjade ja muude kaupade jae-ja hulgimüügiga 1999 a. alates.

Meie e-poest rodomar.ee on võimalik Teil oma ost teha ilma kodust lahkumata ja poodi minekuks transpordile raha kulutamata. Müüme ainult laos olemasolevaid tooteid , ettetellimisvõimalust ei paku. Meie e-poe valikus on palju erinevaid mänguasju, puzzlesid kui ka muud kaupa, loodame et  igaüks, keda huvitavad sellised kaubagrupid,  leiab siit poest midagi meelepärast.Uut kaupa üritame lisada poe valikusse vähemalt kord kuus. Soovime kindlasti saada ka Teie tagasisidet poe tootevaliku kohta ning loomulikult kaTeie soove ja ettepanekuid.

 

  NB! Lasteasutustele, kauplustele ja hulgiostjatele on võimalik rakendada siintoodust erinevaid ostu-ja transporditingimusi, selleks palume enne tellimuse vormistamist võtta meiega ühendust e-posti rodomar@hot.ee või telefoni 56568778 teel.Kui olete huvitatud meie pakutavast kaubast, võtke julgelt ühendust!

 NB! Kõik meie e-poe tooted on laokaup!

 NB! Kõikidel tellimustel, mis ületavad 100€ (0-30kg) on Teie jaoks Eesti Vabariigi piires postikulu TASUTA. 

Rekvisiidid:

OÜ RODOMAR

reg.nr 10577440

KRKM EE100565157

postiaadress:Tagametsa Saue v. Harjumaa 76409

GSM +372 56568778

rodomar@hot.ee

www.rodomar.ee

 
 


 Swedpank a/a EE702200221013400311   

 

SEB pank a/a EE661010220034273013

 

Nordea pank a/a EE291700017003669062

 

DanskeBank a/a EE243300332167710008

 

LHV pank a/a EE117700771001637617

 

Coop pank a/a EE654204278606862700