Kategooriad

Uudiskiri

Sildid

puzzle pusle pussle seinanagi auto pall automudel traktor kingikott kinkekott nukk klotsid 3D vineerpuzzle puitpuzzle vineerpusle puitkonstruktor lillekimp käru ehitusklotsid kühvel käsitöökummid heegelkummid rahakott punumiskummid heegelduskummid Loom Bands konstruktor plastvormid lillepott ämber reha toidukarp võtmehoidja kallur pildiklotsid toiduained o kõristi puzle tuulelohe sõel mask lennuk liivakasti komplekt laev põrkepall nukunõud juukseklamber paat robot kauss tiivad õhupallid õhupall püstol part tahvel veoauto transformer peavõru vedur fotoraam kastekann pildiraam kaater toit buldooser kleeps rahakassa lumehelbed lauanõud õlakott plastkelk kleepsud plastikkelk juuksekumm vurr kööginõud lumehelves märklaud kelk liivakastiauto rong puuklotsid puitklotsid tähed jeep numbrid juuksekummid klaver rongi komplekt raudtee bassein aiakäru piaano märkmik raudtee komplekt täheklotsid sõrmus sahaga traktor kabe saurus tattoo puidust klotsidega puzzle mikrofon kopaga traktor pildikuubikud küüneviil kass seinakell tätoveering tähtede ja numbritega pusle mullitaja püss kingikarp koer hobune mootorratas automaat vile spinner puitauto taskulamp käekott pinal tiaara piraat puust auto dinosaurus pedaalidega auto seebimullitaja vanniloom male pliit rüütel liimitav mudel lillekast parukas lõikelaud mudel lemmiklooma toidukauss tööriistad tank kaelakee kitarr savi voolimissavi Hello Kitty lehm sportauto mall peegel liblikatiivad autorada mööbel treiler värviraamat küünetangid Welly piraadi komplekt kamm parkimismaja buss voodi reketid kleit kolmerattaline jalgratas pealistutav auto 1/34 liivavormid tuletõrjeauto doomino noolemäng külmikumagnet parkla magnet meik äratuskell kuusk magnetnumbrid garaaz kroon magnettähed kaisukaru kõrvarõngad kosmeetika mängukaardid kriiditahvel täheke kell hüppenöör laste jalgratas metallmudel lükatav auto pasun liulaud sau seljakott näovärvid

  OÜ Rodomar on tegelenud mänguasjade ja muude kaupade jae-ja hulgimüügiga 1999 a. alates.

Meie e-poest rodomar.ee on võimalik Teil oma ost teha ilma kodust lahkumata ja poodi minekuks transpordile raha kulutamata. Müüme ainult laos olemasolevaid tooteid , ettetellimisvõimalust ei paku. Meie e-poe valikus on palju erinevaid mänguasju, puzzlesid kui ka muud kaupa, loodame et  igaüks, keda huvitavad sellised kaubagrupid,  leiab siit poest midagi meelepärast.Uut kaupa üritame lisada poe valikusse vähemalt kord kuus. Soovime kindlasti saada ka Teie tagasisidet poe tootevaliku kohta ning loomulikult kaTeie soove ja ettepanekuid.

 

  NB! Lasteasutustele, kauplustele ja hulgiostjatele on võimalik rakendada siintoodust erinevaid ostu-ja transporditingimusi, selleks palume enne tellimuse vormistamist võtta meiega ühendust e-posti rodomar@hot.ee või telefoni 56568778 teel.Kui olete huvitatud meie pakutavast kaubast, võtke julgelt ühendust!

 NB! Kõik meie e-poe tooted on laokaup!

 NB! Kõikidel tellimustel, mis ületavad 100€ (0-30kg) on Teie jaoks Eesti Vabariigi piires postikulu TASUTA. 

Rekvisiidid:

OÜ RODOMAR

reg.nr 10577440

KRKM EE100565157

postiaadress:Tagametsa Saue v. Harjumaa 76409

GSM +372 56568778

rodomar@hot.ee

www.rodomar.ee

 
 


 Swedpank a/a EE702200221013400311   

 

SEB pank a/a EE661010220034273013

 

Nordea pank a/a EE291700017003669062

 

DanskeBank a/a EE243300332167710008

 

LHV pank a/a EE117700771001637617

 

Coop pank a/a EE654204278606862700