Kategooriad

Uudiskiri

Sildid

puzzle pusle pussle kinkekott seinanagi auto automudel traktor kingikott pall klotsid nukk käru konstruktor lillekimp kühvel ehitusklotsid 3D vineerpuzzle puitpuzzle käsitöökummid vineerpusle heegelkummid puitkonstruktor punumiskummid heegelduskummid plastvorm reha Loom Bands ämber plastvormid võtmehoidja toidukarp lillepott lennuk pildiklotsid puzle juukseklamber kallur mask rahakott kõristi sõel tuulelohe toiduained kleepsud rahakassa liivakasti komplekt robot transformer õhupall põrkepall laev peavõru kauss püstol tahvel õlakott pildiraam vedur nukunõud kastekann juuksekumm paat fotoraam buldooser õhupallid lumehelbed vurr veoauto kleeps plastkelk part lumehelves tiivad plastikkelk liivakastiauto kelk klaver toit puuklotsid rong o puitklotsid märklaud mootorratas tähed kass juuksekummid kaater numbrid mängukaardid rongi komplekt raudtee aiakäru sõrmus piaano seinakell jeep hobune kabe raudtee komplekt täheklotsid kööginõud lauanõud sahaga traktor pinal märkmik puidust klotsidega puzzle tätoveering saurus liivavormid dinosaurus pildikuubikud tähtede ja numbritega pusle tattoo kingikarp kopaga traktor mikrofon küüneviil käekott koer kuusk automaat lillekast pliit puitauto voolimissavi kamm mapp liimitav mudel püss seljakott lehm vanniloom hiir mall tuuletiivik puust auto parukas vile spinner madrats taskulamp lõikelaud male Hello Kitty küünetangid tiaara lemmiklooma toidukauss värviraamat joonlaud pedaalidega auto tank peegel pliiats mööbel käevõru Welly savi rüütel mudel sportauto voodi mullitaja autorada kaelakee külmikumagnet parkla magnet meik pealeistutav auto garaaz lamp labidas kroon ujumisvest piraat buss parkimismaja lind kaal liulaud tööriistad kolmerattaline jalgratas magnetnumbrid metallmudel ujumisrõngas pealistutav auto kosmeetika tuletõrjeauto kaisukaru pastapliiats sau magnettähed raadioauto veepüstol täheke kriiditahvel kell

  OÜ Rodomar on tegelenud mänguasjade ja muude kaupade jae-ja hulgimüügiga 1999 a. alates.

Meie e-poest rodomar.ee on võimalik Teil oma ost teha ilma kodust lahkumata ja poodi minekuks transpordile raha kulutamata. Müüme ainult laos olemasolevaid tooteid , ettetellimisvõimalust ei paku. Meie e-poe valikus on palju erinevaid mänguasju, puzzlesid kui ka muud kaupa, loodame et  igaüks, keda huvitavad sellised kaubagrupid,  leiab siit poest midagi meelepärast.Uut kaupa üritame lisada poe valikusse vähemalt kord kuus. Soovime kindlasti saada ka Teie tagasisidet poe tootevaliku kohta ning loomulikult kaTeie soove ja ettepanekuid.

 

  NB! Lasteasutustele, kauplustele ja hulgiostjatele on võimalik rakendada siintoodust erinevaid ostu-ja transporditingimusi, selleks palume enne tellimuse vormistamist võtta meiega ühendust e-posti rodomar@hot.ee või telefoni 56568778 teel.Kui olete huvitatud meie pakutavast kaubast, võtke julgelt ühendust!

 NB! Kõik meie e-poe tooted on laokaup!

 NB! Kõikidel tellimustel, mis ületavad 100€ (0-30kg) on Teie jaoks Eesti Vabariigi piires postikulu TASUTA. 

Rekvisiidid:

OÜ RODOMAR

reg.nr 10577440

KRKM EE100565157

postiaadress:Tagametsa Saue v. Harjumaa 76409

GSM +372 56568778

rodomar@hot.ee

www.rodomar.ee

 
 


 Swedpank a/a EE702200221013400311   

 

SEB pank a/a EE661010220034273013

 

Nordea pank a/a EE291700017003669062

 

DanskeBank a/a EE243300332167710008

 

LHV pank a/a EE117700771001637617

 

Coop pank a/a EE654204278606862700