Kategooriad

Uudiskiri

Sildid

puzzle pusle pussle auto pall nukk automudel traktor kingikott kinkekott 3D klotsid vineerpusle puitkonstruktor vineerpuzzle puitpuzzle käru käsitöökummid heegelkummid punumiskummid heegelduskummid ehitusklotsid Loom Bands konstruktor toidukarp toiduained kallur tahvel võtmehoidja nukunõud kõristi pildiklotsid o lillepott rahakott plastvormid lennuk veoauto mask toit laev juuksekumm vedur põrkepall paat kühvel õhupallid kööginõud lauanõud robot buldooser kelk kauss reha transformer ämber plastkelk jeep juuksekummid rahakassa part märklaud plastikkelk lumehelbed lumehelves saurus sõrmus hobune liivakastiauto tähed äratuskell liivakasti komplekt rong sõel õlakott kaater kleepsud püstol õhupall numbrid klaver raudtee komplekt treiler sahaga traktor kabe kleeps tattoo peavõru puuklotsid kriiditahvel vurr puitklotsid rongi komplekt märkmik raudtee tiivad piaano tätoveering täheklotsid mikrofon mööbel veepüstol parukas mootorratas pinal kopaga traktor tank dinosaurus püss kingikarp piraat male kass tiaara sportauto puitauto vanniloom autorada juukseklamber rüütel pliit tuulelohe tuletõrjeauto kitarr pildikuubikud reketid puust auto doomino liimitav mudel käekott pedaalidega auto pasun tööriistad lehm fotoraam karumõmm kaabu kala taskulamp kaelakee piraadi komplekt käevõru garaaz Welly parkimismaja mudel jalgratta lamp kell voodi pildiraam aiakäru kaisukaru labidas parkla koer kroon lemmiklooma toidukauss seljakott värviraamat pealistutav auto kõrvarõngad metallmudel politseiauto mängukaardid spinner prügiauto kinkekaart liblikatiivad täheke automaat raadioauto lillekimp beebi külmikumagnet buss savi seinakell vile kiiver pealeistutav auto näovärvid voolimissavi mall lükatav auto 1/34 kleit hüppenöör liulaud kosmeetika noolemäng liblikavõrk magnet meik kustukumm lambid joonlaud joogitops hoiukarp ämblik mikser

  OÜ Rodomar on tegelenud mänguasjade ja muude kaupade jae-ja hulgimüügiga 1999 a. alates.

Meie e-poest rodomar.ee on võimalik Teil oma ost teha ilma kodust lahkumata ja poodi minekuks transpordile raha kulutamata. Müüme ainult laos olemasolevaid tooteid , ettetellimisvõimalust ei paku. Meie e-poe valikus on palju erinevaid mänguasju, puzzlesid kui ka muud kaupa, loodame et  igaüks, keda huvitavad sellised kaubagrupid,  leiab siit poest midagi meelepärast.Uut kaupa üritame lisada poe valikusse vähemalt kord kuus. Soovime kindlasti saada ka Teie tagasisidet poe tootevaliku kohta ning loomulikult kaTeie soove ja ettepanekuid.

 

  NB! Lasteasutustele, kauplustele ja hulgiostjatele on võimalik rakendada siintoodust erinevaid ostu-ja transporditingimusi, selleks palume enne tellimuse vormistamist võtta meiega ühendust e-posti rodomar@hot.ee või telefoni 56568778 teel.Kui olete huvitatud meie pakutavast kaubast, võtke julgelt ühendust!

 NB! Kõik meie e-poe tooted on laokaup!

 NB! Kõikidel tellimustel, mis ületavad 100€ (0-30kg) on Teie jaoks Eesti Vabariigi piires postikulu TASUTA. 

Rekvisiidid:

OÜ RODOMAR

reg.nr 10577440

KRKM EE100565157

postiaadress:Tagametsa Saue v. Harjumaa 76409

GSM +372 56568778

rodomar@hot.ee

www.rodomar.ee

 
 


 Swedpank a/a EE702200221013400311   

 

SEB pank a/a EE661010220034273013

 

Nordea pank a/a EE291700017003669062

 

DanskeBank a/a EE243300332167710008

 

LHV pank a/a EE117700771001637617

 

Coop pank a/a EE654204278606862700